Kategorie: Wszystkie | Gry Diamenty | Gry Jewel Quest | Gry online
RSS
niedziela, 12 lutego 2012

Do kolekcji kolejna odnaleziona przez kolegę który również gra w tego rodzaju gry. Gra jest całkiem fajna produkcji agame.com. Przeniesiemy się w niej do podwodnego świata gdzie na nas będzie czekać przestawianie i ustawianie diamentów.

13:55, symulator1
Link Dodaj komentarz »

Gra jewel Swap już na Was czeka. Tutaj każdy z Was będzie mial możliwość pogrania w gierki tego rodzaju. Tylko takie gry znajdziecie na moim blogu, lubię je bardzo i sam specjalnie dla Was tego rodzaju gry odnajduje na różnych portalach z grami flash.

Tagi: gierki gry
13:52, symulator1
Link Dodaj komentarz »

Zagramy tutaj w kolejną ciekawą gierkę w roli jewel quest gdzie będziemy mogli poukładać diamenty jakie znajdują się na tej planszy w grze online. Gra jest oczywiście dla Was darmowa. Jedyne co Wam będzie potrzebne do tej gry to wyłącznie myszka którą to będziemy przemieszczali elementy diamentów, w taki sposób by obok siebie znalazły się trzy takie same diamenty w jednej linii.

13:49, symulator1
Link Dodaj komentarz »

Jedna z najlepszych gier z serii jewel quest w której to będziemy układali diamenty w określony sposób. Jest to moim zdaniem  jedna z najlepszych gier tego rodzaju w jakie grałem. Gra ma bardzo fajną grafikę dlatego też wyróżnia się z innych tego rodzaju gier z sieci. Mam nadzieję, że przypadnie Wam ta gra do gustu i z chęcią w nią zagracie.

Pierwsza na moim blogu gra online z jewel quest w roli głównej, gdzie będziemy mogli ustawiać diamenty w taki sposób aby w jednej linii uzbierać trzy diamenty tego samego kształtu. Do gry używamy wyłącznie myszki, to właśnie dzięki niej przestawiamy te przedmioty znajdujące się na obrazku.

Gry Jewel Quest - to ciekawe gry w których zajmujemy się ustawianiem i przestawianiem diamentów. Wykonujemy to w taki sposób aby minimum trzy diamenty znalazły się w jednej linii. Dzięki temu możemy zdobywać punkty i wygrywać w poszczególnych planszach.